Get Adobe Flash player
Kontakt

Mgr.Boris Nakladov
Pod Sady 9
143 00 - Praha 4

Tel.:+420 603 288 077
Napište mi na
info@principy-uspechu.cz

Citát

Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdřív sebe.

Tomáš Baťa

27.11.2010, 02:42, Mgr.Boris Nakladov

Všechny články pojednávají o cestě k úspěchu, nebo o jeho omezeních. Možná jste typ člověka, který překonává stresové situace s přehledem.V tom případě nebudete mít velký prospěch z článků o překonávání stresu. Možná jste tím šťastným člověkem, optimistou, který se může oddat svým vizím a nemusí brát ohledy na všechny ty omezující faktory, které běžným smrtelníkům ztrpčují život. Pokud patříte k nim, máte cestu otevřenou, sestavíte si životní plán a budete si hrát s představami, dokud se vaše cíle neuskuteční.

Pokud ale k této skupině lidí nepatříte, jistě si vezmete k srdci pár doporučení a začněte se svým životem experimentovat. Začněte si všímat všechno hezké, co vám život přináší. Napište si všechny ty příjemné činnosti, které rádi děláte a kterým jste se již delší dobu nevěnovali a začněte se jim více a s radostí věnovat. Vaše tvůrčí energie a spokojenost s vaším životem se rázem změní. Přestanete se zaobírat mrzutostmi a neúspěchy, a když ještě budete v duchu lidem, kteří ve vašem nitru vyvolávají špatné pocity, nebo dokonce nenávist, přát intenzivně radost, spokojenost a samé hezké věci, váš vztah k nim, a opačné jejich vztah k vám, se rázem změní. Vaše vztahy tím ovlivníte na nejhlubší psychické úrovni.

Řekli jsme si, že nejdůležitější pro přivábení úspěchu, je mít dobrý pocit. Ten budete mít také, když si častěji budete připomínat své úspěchy. Založte si sešitek úspěchů, kterých jste dosáhli v průběhu dosavadního života. To zvýší důvěru ve vaši budoucnost. Neděste se všech těch pouček a doporučení a udělejte si to co nejjednodušším. Začněte malými změnami, například tím, že se projdete jednu stanici pěšky při cestě ze školy, nebo z práce. Nebudete se chovat jako automat, a začnete si důkladně všímat své okolí, zřeknete se na jeden den kritiky. Všechno to jsou, pokud v tom budete pokračovat a experimentovat,věci, které vám začnou pomalu měnit život a životní perspektivu k lepšímu. Tyto malé změny nabourají vaše každodenní stereotypy. Takto nenásilně si začínáte stavět základy nového života. Všechna doporučení v článcích i v semináři i při osobních konzultacích směřují k tomu, aby vás naladili na tu správnou vlnovou délku, na ty správné vibrace úspěchu. Neberte prosím má doporučení smrtelně vážně, každý z vás je jedinečnou individualitou, proto někdo bude souhlasit s mými názory více a někdo méně. Mým cílem a jistě i vašim, je přeměna vaší součastné osobnosti v osobnost  úspěšnou. K tomu, abyste uspěli, nemusíte byt ani inteligentní, ani moc vzdělaní. Podívejte se na množství bohatých lidí, kteří právě toto postrádají. Jediné co od vás chci a o co se snažím je, abyste uvěřili v zázraky. Jenom tato víra vám v životě přinese víc než jakákoli vysoká škola. Budete disponovat štěstím, které je pro mnohé vzdělance nedostupným. Přenese vás přes různá protivenství, která se občas v životě objeví jako zákonitost, a která se stará o to, aby nebyl příliš vychýlen na kladnou stranu, aby se dostal do rovnovážného stavu. Já jsem zázrakům uvěřil a výsledky této víry vám budu prezentovat v průběhu svého semináře. Tímto vás na svůj seminář vřele pozývám, a budu se snažit, aby ten měsíc společné práce byl jedním z nejdůležitějších měsíců vašeho života.

Překlad
Nejnovější článek

Napište mi příběch o vašem osobním úspěchu

Vaše nejlepší příběhy s vaším dovolením uveřejníme na tomto webu a získáte osobní kunzultaci zdarma

Listopad 2010
Po Út St Čt So Ne
« Říj   Led »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archív článků