Get Adobe Flash player

Kontakt

Mgr.Boris Nakladov
Pod Sady 9
143 00 - Praha 4

Tel.:+420 603 288 077
Napište mi na
info@principy-uspechu.cz

Citát

Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdřív sebe.

Tomáš Baťa

DALE CARNEGIE TRAINING COURSE

V čem jsou kurzy Dale Carnegie Training® jedinečné?

Nedozvíte se jen co byste měli znát, ale naučíte se jak zapojit zásady, které vedou k úspěchu do svého života. Jak „maximalizovat“ schopnosti své nebo svých lidí.
Ucelený systém kurzů Dale Carnegie Training® je vyvíjen již od roku 1912. V současné době využívají služeb více než 2.700 speciálně vycvičených trenérů trénujících v 25 jazycích individuální i smluvní klienti v 87 zemích světa. Základy metody a její praktická implementace jsou sumarizované ve třech knihách – „Jak se zbavit starostí a začít žít“, „Jak získávat přátele a působit na lidi“ a „Jak mluvit a působit na druhé při obchodním jednání“. Jejich autorem je Dale Carnegie, zakladatel společnosti. Knihy se staly světovými bestsellery, byly přeloženy do 36 jazyků a přečteny více než 44 miliony lidí. Titul „Jak získávat přátele a působit na lidi“ vyhlásil americký časopis Business Life ve své anketě za nejlepší manažerskou knihu 20. století. V celosvětovém průzkumu, týkajícím se spokojenosti zákazníků, prováděném organizací Motorola University, byly kurzy Dale Carnegie ® hodnoceny jako nejúčinnější. Kurzy Dale Carnegie ® absolvovalo již více než 7 milionu lidí a jsou stálou součástí tréninkových plánů nejúspěšnějších společností jako např. General Motors Corp., IBM Corp., Chrysler Corp., které počty absolventů uvádějí v desetitisících. Mezi nejznámější propagátory patří Bill Gates a Lee Iacocca.

Nejúspěšnější investor na světě: WARREN BUFFET

Ještě dnes je hrdý na to, že se v roce 1951 účastnil Dale Carnegie Course.
„Nejlepší investice, kterou jsem kdy udělal, byla do kurzu Dale Carnegieho“.
Celý článek v HEROES AND PIONEERS. the TIME

V pořadu pro BBC Warren Buffet říká : „V mé pracovně nemám pověšený diplom z College, ani z University, ale visí mi tam diplom o absolvování Dale Carnegie kurzu, který změnil můj život.

Warren Buffett je legendární investor,který vlastní BERKSHIRE HATHAWAY INC. Jejíž akcie vystoupaly skoro z nuly až na 150 000 USD. Businessmani kupovali tyto akcie jako vstupenku na Valnou hromadu akcionářů, kde každoročně přednášel svou řeč a představoval hospodářské výsledky. Střídavě se pohybuje na první a druhé, loni na třetí příčce žebříčku nejbohatších lidí světa.

Nejbohatší lidé světa pro rok 2011:
Na prvním místě je jednasedmdesátiletý Mexičan Carlos Slim Helú. Hodnota majetku je 74 miliard amerických dolarů.
Druhé místo patří Billu Gatesovi, hodnota Gatesova majetku je 56 miliard dolarů.
Třetí místo získal přítel Billa Gatese a nejlepší investor světa Warren Buffet. Jeho jmění je 50 miliard dolarů.

Překlad

Nejnovější článek

Napište mi příběch o vašem osobním úspěchu

Vaše nejlepší příběhy s vaším dovolením uveřejníme na tomto webu a získáte osobní kunzultaci zdarma

Červen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archív článků