Get Adobe Flash player
Kontakt

Mgr.Boris Nakladov
Pod Sady 9
143 00 - Praha 4

Tel.:+420 603 288 077
Napište mi na
info@principy-uspechu.cz

Citát

Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdřív sebe.

Tomáš Baťa

17.11.2010, 00:57, Mgr.Boris Nakladov

Dr. Masaru Emoto napsal úchvatnou knížku: Voda a léčivá síla modlitby. Je to knížka, která mnoha fotografiemi dokazuje jeho teorii o působení vibrací na kvalitu a strukturu vody. Já považuji výzkum Dr. Emota za stěžejní pilíř celého učení o úspěchu, proto se budu podrobněji zabývat zajímavým obsahem této vzácné knihy.

Dr. Emoto objevil způsob, jak přesvědčivě dokázat jakou sílu mají slova, dokonce i když jsou vyjádřena písemnou formou. Dokázal, že síla slova, ať již kladného, nebo záporného, zanechává svůj otisk ve fyzickém světě. Zvláštní fotografickou technikou získával snímky vody z různých zdrojů, od vody z vodovodů velkých měst, po čistou, nebo znečistěnou vodu z jezer mnoha zemí. Tuto hluboce zmrazenou vodu fotografoval přes okulár mikroskopu. Pak vodu ovlivnil modlitbou, nebo slovním vyjádřením lásky a díků, tento vzorek vody následně zmrazil a znovu stejným způsobem vyfotografoval. Pak tyto snímky porovnal. Na prvních snímcích byly krystalické shluky různých nepravidelných tvarů a barvy. Na snímcích vody ovlivněné působením modlitby a pozitivních slov se objevily nádherné pěti až sedmiúhelníkové útvary podobné sněhovým vločkám. A to co se stalo dále bylo ještě neuvěřitelnější. Když se Dr. Emoto modlil k vodě z jezera, odebrané do lahve, tak se změnila struktura vody nejenom v lahvi, ale také v celém jezeře. Jak píše Dr. Emoto ve své knížce: „Čistá modlitba k malému množství vody, dokázala přenést tyto vibrace na okolní vodu. A vůbec, neměli bychom zapomínat, že my sami jsme voda.“ O vibracích dále píše: „Pouze, když se máte rádi takoví jací jste, když cítíte vděčnost za svůj život a vážíte si sebe sama, můžete chovat stejné pocity k druhým. Neboť povaha vibrací je taková, že negativní rezonuje pouze s negativním a pozitivní pouze s pozitivním. Máte-li zkreslenou představu o sobě samých, můžete říkat a myslet sebelepší věci, ale vyzařovat a přitahovat si dobré vibrace nemůžete.“ Při svých pokusech s vodou Dr. Emoto zjistil, že voda reagovala také na nápisy, jako například Harmonie, Milost, Amen, Kříž, Křesťanství, Islám, Korán, Srdce, Láska, Šťastné Vánoce,ale i na 666, Klonování, Válka, Rouhání, Zoufalství.. Stačilo, aby byly tyto nápisy nalepeny na lahvičkách se vzorky vody a nezáleželo v jakých řečech byly tyto nápisy napsány. Podle významu slov se vytvořily buď nádherné krystaly různých vločkovitých tvarů, nebo pokroucené, odpuzující formace. Dr. Emoto, dělal tyto pokusy i na vzdálenost mnoha tisíc kilometrů a ovlivňoval vodu ve své laboratoři. Vzdálenost nehrála při těchto pokusech žádnou roli.

Výzkumy Dr. Emota jsou zatím prvním hmatatelným důkazem, že pozitivní myšlenky jsou silnou tvůrčí silou, která ovlivňuje fyzicky svět. Je to důkaz, který nás přesvědčuje o tom, že naše pozitivní naladění, upřímně vyslovované, nebo dokonce psané afirmace, naše upřímně vyjádřené prosby, se také demonstrují v nehmotném světě. Ladíme se tím jako pootočením knoflíku na rádiu, na ty pozitivní frekvence kolem nás, které nám přináší jenom ty pozitivní výsledky a formují pozitivní události našeho života.

Překlad
Nejnovější článek

Napište mi příběch o vašem osobním úspěchu

Vaše nejlepší příběhy s vaším dovolením uveřejníme na tomto webu a získáte osobní kunzultaci zdarma

Listopad 2010
Po Út St Čt So Ne
« Říj   Led »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archív článků